17 MMA Sopot-Piran 2014

Miło nam poinformować, że 17. edycja Międzynarodowych Mistrzostw Autostopowych odbędzie się z Trójmiasta do najpiękniejszego kurortu Słowenii, położoengo nad Adriatykiem – miasta Piran. Start zawodów nastąpi w czwartek, 1 maja br. Zakończenie w niedzielę, 4 maja br. Zapisy uczestników od 1 kwietnia br. poprzez oficjalną stronę zawodów www.MistrzostwaAutostopowe.pl.   

30 marca 2013

19. Międzynarodowe Mistrzostwa Autostopowe

SOPOT - ZADAR 2016

Już po raz dziewiętnasty miłośnicy „podróży za jeden uśmiech” będą mieli okazję uczestniczyć w mistrzostwach autostopowych. To jeden z najciekawszych projektów skierowanych do środowiska podróżniczego z Polski i innych krajów europejskich, którego historia sięga 1998 r. Impreza, która odbywać się będzie w długi, majowy weekend (30 kwietnia–3 maja 2016 r.) skierowana jest do wszystkich tych, którzy chcą przeżyć niezwykłą przygodę.

17. Międzynarodowe Mistrzostwa Autostopowe

SOPOT - PIRAN 2014

Już po raz siedemnasty miłośnicy „podróży za jeden uśmiech” będę mieli okazję uczestniczyć w mistrzostwach autostopowych. To jeden z najciekawszych projektów skierowanych do środowiska podróżniczego z Polski i innych krajów europejskich, którego historia sięga 1998 r. Impreza, która odbywać się będzie w długi, majowy weekend (1–4 maja 2014 r.) skierowana jest do wszystkich tych, którzy chcą przeżyć niezwykłą przygodę.

16. Międzynarodowe Mistrzostwa Autostopowe

SOPOT - BUDAPESZT 2013

Już po raz szesnasty miłośnicy „podróży za jeden uśmiech” będę mieli okazję uczestniczyć w mistrzostwach autostopowych. To jeden z najciekawszych projektów skierowanych do środowiska podróżniczego z Polski i innych krajów europejskich, którego historia sięga 1998 r. Impreza, która odbywać się będzie w długi, majowy weekend (27–30 kwietnia 2013 r.) skierowana jest do wszystkich tych, którzy chcą przeżyć niezwykłą przygodę.

Na stopa!

Od lat, co roku, rusza wielki wyścig w kierunku kolejnego europejskiego miasta. Co roku na starcie mamy więcej ludzi. DOŁĄCZ I TY!

Strona gł | O nas | Smocze łodzie | Wędrówka z muzą | Autostop | Forum | Szukaj | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2002-2019 Polski Klub Przygody

Wszelkie uwagi dotyczące działania strony prosimy przesyłać do Administratora strony