Wieczór z przygodą

Indonezja – w krainie tysięcy wysp

WIECZÓR Z PRZYGODĄ

Kawiarnio-Herbaciarnia Podróżnicza POŁUDNIK 18
Gdańsk, ul. Garncarska 7/8/9

Lokalizacja: http://maps.(...)amp;z=16

Kawiarnio-Herbaciarnia Podróżnicza POŁUDNIK 18 oraz Polski Klub Przygody serdecznie zapraszają na kolejny pokaz z cyklu „Wieczór z przygodą”. W poniedziałek 4 listopada 2013 r. o godz. 19:00 gośćmi spotkania będą podróżnicy Małgorzata Pacan i Krzysztof Kucharski, którzy opowiedzą o swojej podróży po wyspach Indonezji. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kawiarni mieszczącej się w Gdańsku przy ul. Garncarskiej 7/8/9 (300 m od dworca głównego PKP).

MAŁGORZATA PACAN
- absolwentka geografii, na co dzień pracownik administracji samorządowej, miłośniczka podróżowania. Przemierzyła kilkadziesiąt krajów na trzech kontynentach. Zdjęcia ze swoich podróży prezentowała podczas różnych festiwali m.in. gdyńskich Kolosów, czy wejherowskiej Wanogi.

KRZYSZTOF KUCHARSKI
- z wykształcenia geograf, z zamiłowania podróżnik. Członek Polskiego Klubu Przygody. Przemierzył kilkadziesiąt krajów na trzech kontynentach. Instruktor rekreacji ruchowej w specjalnościach: kajakarstwo i snowboard. Miłośnik sportów wodnych. Doświadczony pilot wycieczek zagranicznych. Właściciel Midtown Hostel w Gdańsku.

INDONEZJA - W KRAINIE TYSIĘCY WYSP
Indonezja to kilkanaście tysięcy wysp rozdzielających wody Oceanu Spokojnego od Indyjskiego. Dzięki naturalnym barierom, które przez wieki ograniczały wzajemne wpływy każda z nich jest inna – krajobrazowo, kulturowo i religijnie. Podczas pokazu odwiedzimy buddyjskie świątynie na Jawie, udamy się na pokrytą gęstą dżunglą Sumatrę. Będziemy zachwycać się pięknymi plażami Bali, a na Lomboku zdobędziemy szczyt jednego z wulkanów. Otoczone białymi pióropuszami pyłów i oparów wulkany to bowiem jeden z symboli tego niezwykłego kraju. Nigdzie indziej na świecie tak wielu ludzi nie żyje w cieniu czynnych stożków wulkanicznych. Kraj ten rozciąga się bowiem wzdłuż cały czas aktywnego pacyficznego pierścienia ognia.

PATRONAT MEDIALNY:

Obrazek

Obrazek

dodal: witek (30 października 2013)

Strona gł | O nas | Smocze łodzie | Wędrówka z muzą | Autostop | Forum | Szukaj | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2002-2019 Polski Klub Przygody

Wszelkie uwagi dotyczące działania strony prosimy przesyłać do Administratora strony