Na ścieżkach przygody

Kolorowy Smak Orientu

Europejska Szkoła Hotelarstwa, Turystyki i Przedsiębiorczości w Sopocie
Sopot, ul. Zamkowa Góra 25

Lokalizacja: http://maps.(...);iwloc=A

14 stycznia 2010 r., godz. 19:00


Polski Klub Przygody we współpracy z Europejską Szkołą Hotelarstwa, Turystyki i Przedsiębiorczości w Sopocie organizują kolejne spotkanie z cyklu "Na ścieżkach przygody". W czwartek, 14 stycznia 2010 r. o godz. 19:00 gośćmi wieczoru będą Krzysztof Kucharski i Małgorzata Pacan, którzy opowiedzą o swojej wyprawie do Indochin.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do budynku uczelni mieszczącego się w Sopocie przy ul. Zamkowa Góra 25 (obok Aqua Parku, SKM Sopot Kamienny Potok).


Zarząd
Polskiego Klubu Przygody


O WYPRAWIE:

Podczas dwumiesięcznej wyprawy po Półwyspie Indochińskim uczestnicy ekspedycji zetknęli się z wielką różnorodnością kulturową, jak również krajobrazową. Czekały na nich rejsy po rzekach (w tym przeprawa przez słynny Mekong) i jeziorach, przechadzki po dżungli i wylegiwanie się na śnieżnobiałych nadmorskich plażach. Nawet zwiedzając tamtejsze miasta mogli robić to niestandardowo. Prócz zwykłego kluczenia barwnymi, orientalnymi uliczkami, czekała na nich niezapomniana przejażdżka brzęczącym tuk-tukiem, ale i "pływające zakupy" na słynnych targach na wodzie.

Podróż do Indochin okazała się również zdumiewającym spotkaniem z kulturą. Niewątpliwie w pamięci dwójki podróżników pozostanie piękno buddyjskich świątyń, choćby kompleksu: Bagan i Angor Wat. Ale także zetknięcie się z prymitywnymi plemionami górskimi z Laosu, czy Kambodży.

UCZESTNICY WYPRAWY:

Obrazek
Krzysztof Kucharski - rocznik 1985, mieszkaniec Gdańska. Z wykształcenia geograf, z zamiłowania podróżnik. Przemierzył kilkadziesiąt krajów na trzech kontynentach. Członek Polskiego Klubu Przygody. Instruktor rekreacji ruchowej w specjalności kajakarstwo i snowboard. Pilot wycieczek zagranicznych.

Obrazek
Małgorzata Pacan - rocznik 1985, mieszkanka Sławna (woj. zachodniopomorskie). Absolwentka geografii na Uniwersytecie Gdańskim. Z zamiłowania podróżniczka, miłośniczka gór. Przemierzyła kilkadziesiąt państw na trzech kontynentach.


Więcej informacji:
http://kolor(...)spot.com

dodal: Witek (19 stycznia 2010)

Strona gł | O nas | Smocze łodzie | Wędrówka z muzą | Autostop | Forum | Szukaj | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2002-2019 Polski Klub Przygody

Wszelkie uwagi dotyczące działania strony prosimy przesyłać do Administratora strony