Do ciepłych krajów...

Paweł Wróblewski na ŚCIEŻKACH PRZYGODY

Europejska Szkoła Hotelarstwa, Turystyki i Przedsiębiorczości w Sopocie
Sopot, ul. Zamkowa Góra 25

Lokalizacja: http://maps.(...);iwloc=A

15 maja 2009, godz. 17:30


Polski Klub Przygody we współpracy z Europejską Szkołą Hotelarstwa, Turystyki i Przedsiębiorczości w Sopocie organizują kolejne spotkanie z cyklu "Na ścieżkach przygody". W piątek, 15 maja 2009 r. o godz. 17:30 gościem wieczoru będzie znany podróżnik Paweł Wróbel Wróblewski, który opowie o samotnej wyprawie rowerowej przez Afrykę.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do budynku uczelni mieszczącego się w Sopocie przy ul. Zamkowa Góra 25 (obok Aqua Parku, SKM Sopot Kamienny Potok).


DO CIEPŁYCH KRAJÓW...
Samotna siedmiomiesięczna podróż rowerem przez Afrykę Zachodnią i Środkową w poszukiwaniu współczesnej afrykańskiej sztuki i rytmu życia mieszkańców kontynentu. Niezwykłe przedsięwzięcie, niezwykły człowiek i niezwykły finał: wyprawę Pawła Wróblewskiego zakończyło poznanie w Demokratycznej Republice Konga 27-letniej absolwentki Akademii Sztuk Pięknych, Chantal. Na początku tego roku w Kinszasie odbył się ich ślub…

A wcześniej było 11 tysięcy kilometrów drogi, koncert na klarnecie podczas festiwalu w Ouelessebougou (Mali), dwa ataki malarii, jam session w stolicy Beninu, Cotonou, nielegalny pobyt w Nigerii i mnóstwo innych zdarzeń znakomicie opisanych przez Wróblewskiego na dokumentującym całą podróż blogu "Do ciepłych krajów".


PAWEŁ WRÓBEL WRÓBLEWSKI
- rocznik 1977, mieszkaniec Gdańska. Z zamiłowania traper, z wykształcenia artysta. Miłośnik Afryki. Szczęśliwy mąż Chantal.

Autor książki "Do ciepłych krajów" opublikowanej nakładem wydawnictwa Area, będącej zapisem bloga - dziennika podróży.

Więcej informacji:
www.area.media.pl

dodal: Witek (11 maja 2009)

Strona gł | O nas | Smocze łodzie | Wędrówka z muzą | Autostop | Forum | Szukaj | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2002-2019 Polski Klub Przygody

Wszelkie uwagi dotyczące działania strony prosimy przesyłać do Administratora strony